Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
6th Grade 4 27 Nov 21
4 Dec 21
Hyderabad Cricket Club
110  A Gupta 4/29 M Sultan 2/2 J Narayan 2/25
def by ACC
5/115 A Marinelli 53*  
Tasker Park 1 
Joint IWH-CCNSW A grade 6 4 Dec 21 ACC
7/125 R Sharma 32  I Scollay 2/20 M Bhat 2/22
def St Matthews Baulkham Hills
8/124(cc) M Bhat 37 D KUMAR 27  A Khan 2/18 R Sharma 2/21
Timbrell Park (Timbrell Park - Oval #1) 
Joint IWH-CCSW B grade 6 4 Dec 21 India Avenue Royals
93 J Patel 27  I Syed 5/16 S Mushtaq 2/17 V Chittaluri 2/31
def by ACC
120 R Gaur 28 S Mushtaq 27  S Chandra 5/14 S Patel 2/12
Centenary Park (East Oval) 
Joint IWH- CCNSW D Grade 6 4 Dec 21 Royal Nomads Cricket Club
131  K Gurram 2/14 S Ali 2/46
def by ACC
7/135 a zaman 68*  
Timbrell Park (Timbrell Park - Oval #2) 
Joint IWH-CCNSW C Grade 6 4 Dec 21 Concord Briars Black
48  K Messia 6/16 A Karmakar 3/14
def by ACC Green
5/49  
Centenary Park (West Oval) 
Joint IWH-CCNSW C Grade 6 4 Dec 21 Iron Cove Tigers Cricket Club
v ACC Gold
Five Dock Park^ 
Under 15 Division 2 (Stage 3) Blue 2 13 Nov 21 NSCA
7/100 N Vasa 50  
def ACC Green
4/85  A Mohammad 2/7
Beaman Park (Oval 4) 
Under 15 Division 2 (Stage 3) Black 5 4 Dec 21 ACC
7/77  F Convery 3/3 H Theodoridis 2/8
def by Beverly Hills Eagles
9/110(cc) N Gaspari 31  
Centenary West 
Under 17 4 4 Dec 21 Marrickville Saggers
8/158 C Mandel 48 T Brett 43  O Millward 2/12 M Rasool 2/18
def by ACC Green
5/174(cc) L Burton-Veitch 55 M Rasool 44  T Brett 2/24
Bennett Park (Oval 1) 
Under 13 Division 2 (Stage 2) Black 5 4 Dec 21 ACC Green
5/62(cc)  
def by Earlwood Wanderers Green
80  L Millward 2/8 M Coonan 2/10
Centenary East  
Under 13 Division 2 (Stage 2) Blue 5 4 Dec 21 Marrickville Brown
163 O Low 53* G Gray 42  J Fang 4/13 J Silberman 2/29
def ACC Gold
54  O Low 3/11 W Turner 2/2
Ewen Park 
U13 Girls (Division 1) - Perry 5 4 Dec 21 Easts Orcas
def by ACC
Nagle 
Under 11 Division 1 (Stage 1) 4 4 Dec 21 ACC Gold
6/142(cc)  
def Marrickville Alley
11/60(cc)  P Gupta 4/4
Hammond Park 
Under 11 Division 2 (Stage 1) Black 4 4 Dec 21 Strathfield Gold
13/80(cc)  T Jones 2/4 E Reynolds 2/12
def by ACC Green
5/164(cc)  
Punchbowl 2 
Stage 1 4 4 Dec 21 Marrickville Crawford
4/147(cc)  
def ACC
6/139(cc)  
Yeo Park (Gough Reserve)