Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
5th Division 14 27 Feb 21
6 Mar 21
ACC
71  W Sandwell 5/25 P Rajendran 3/4
v Summer Hill
1/20  
Flockhart Park 
6th Division 14 27 Feb 21
6 Mar 21
Tasker Park
v ACC
Tasker Park 1 
3rd Division 13 27 Feb 21
6 Mar 21
Sydney Chargers (Inner West)
v ACC
Ewen Park 
U13 Girls SPRING GF 12 Dec 20 Summer Hill
5/107(cc) A Posener 27*  S Chennamaneni 2/7
def ACC
4/100(cc)  A Lee 2/7
Ashfield Reserve 
Joint IWH-CCNSW A grade 17 27 Feb 21 St Matthews Baulkham Hills
6/168 N ADAMS 70 M BHAT 30 D KUMAR 28*  
def ACC
167  M BHAT 3/20 N ADAMS 3/25 S Sukumar 3/44
Centenary Park (East Oval) 
Stage 1 Black Pool 4 7 Nov 20 ACC Green
6/174(cc) C Dawson 32*  S Whaite 5/13
def MCC Simpson
18/139(cc)  T Jones 4/18 I Guptan 2/5 C Dawson 2/15
Darrell Jackson Gardens 
Stage 1 Blue Pool 13 27 Feb 21 MCC Crawford
8/96  E Duncan 3/4 A Kumar 2/5
def ACC Gold
6/95(cc)  R Nevin 2/7
Darrell Jackson Gardens 
Under 15 Division 1 15 27 Feb 21 ACC
4/151(cc) S Dimeglio 80 J Christian 30*  A Kessemlis 2/7 T DAWSON 2/14
def Earlwood Wanderers
6/133(cc) W Robertson 33* T DAWSON 27 P Dawson 25  S Dimeglio 2/27
Centenary West 
Under 15 Division 2 (Stage 3) Black 15 27 Feb 21 Ramsgate RSL
5/152(cc)  LO 45* M Kandylas 35  J Trimmer 3/6
def by ACC
8/161 O Millward 87* O Brennan 28  M Johri 2/9  LO 2/23
Scarborough Park 10 
Under 11 Division 1 (Stage 1) Black 15 27 Feb 21 ACC
v Strathfield Gold
Hammond Park 
Under 11 Division 2 (Stage 1) Black 15 27 Feb 21 ACC
5/190(cc)  
def MCC Martin
14/60(cc)  T Jackson 4/2 P Tanawade 2/1
Ashfield Park 
Under 13 Division 2 (Stage 2) Black 15 27 Feb 21 ACC
4/55  H ANAGNOSTOU 2/12
def Earlwood Black
54  F Duncan 2/5 C Battersby 2/6 R Doherty 2/6
Centenary East  
Joint IWH-CCSW B grade 17 27 Feb 21 Turramurra Uniting
def ACC
Mills Park 
Joint IWH-CCNSW C Grade 17 27 Feb 21 ACC Gold
8/134(cc)  
def by Northmead Anglican Cricket Club
2/136  
Gannan 
Joint IWH-CCNSW C Grade 17 27 Feb 21 ACC Green
v Royal Nomads Cricket Club
Centenary Park (West Oval) 
Under 11 Division 3 (Stage 1) 11 27 Feb 21 Lakemba White
4/118(cc)  
def by ACC Green
12/128  J Hoque 3/20 S Mohammed 3/22
Burwood Park 
U13 Girls SUMMER (Division 1) 5 27 Feb 21 Marrickville Hudson
6/102(cc) S Gibson 32  K Thapa 2/5 R Narayan 2/7 T Narayan 2/13
def by ACC
5/104  
Steel Park 

Facebook